Atölyemiz Canımız da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor. 

Atölyemiz Canımız da Zeliha Gür (Ceramicobyzelish) Yönetiminde Seramik Eğitimleri de Başlıyor

Yaz süresince devam edecek 2 aylık seramik eğitimine katılmak ve kredi kartı ile online bilet almak için TIKLAYIN 

Atölyemiz Canımız yaz sezonuna yeni bir sanat dalı ve müthiş bir transfer ile başlıyor: Gururla takdim ediyoruz ; seramik çözüm ortağımız @ceramicobyzelish (instagram) oldu. 

 Atölyemiz Canımız olarak bugün büyük bir adım attık. Çağdaş kuyum sanatındaki 13 yıllık deneyimimizin ardından 3 yıldır planlamasını yaptığımız seramik atölyesini de bugün bünyemize dahil ettik. Bu yeni adım için bunca zaman beklemişken proje ortağımızı da oldukça dikkatli seçmeye çalıştık…

erfhefdjhuvgdfuhgh

Ve daha önce birlikte başarılı workshop deneyimi de yaşadığımız @ceramicobyzelish (instagram) ile, uzun süreli projeler geliştirmek ve öğrencilerimize yönelik eğitimler vermek maksadı ile bugün işbirliğine imza attık…
@Ceramicobyzelish , seramik tasarımcısı sevgili Zeliş tarafından yönetilen , modern seramik tasarımcılığına başarılı projeleri ile büyük katkı sağlayan, İzmir ‘de alanının en iyi seramik markalarından biri . . .

Bizi oldukça güçlü kılan bu gelişmeyi ekibimize, öğrencilerimize ve siz kıymetli dostlarımıza duyurmayı borç biliyoruz…
Ve hiç vakit kaybetmeden sizi atölyemiz ve yeni çözüm ortağımız @ceramicobyzelish ile tanıştırmak için gümüş takı ve seramik atölyelerinde yaz sezonu kayıtlarına başlıyoruz…

 

ATÖLYE TAKVİMİ 

Bostanlı Atölyemiz Canımız

Çarşamba Saat: 09:30- 14:00

Urla Atölyemiz Canımız

Cuma Saat: 10:30- 15:00

Dersler modern seramik teknik eğitim ve üretim üzerine ilerleyecek. Öğrencilerimiz alacakları 3-4 derslik temel eğitimden sonra kendi dekoratif obje tasarımlarını üretmeye başlayabilecekler. (Bardak, kupa, bardak altlığı, vazo, tütsülük, mumluk vb…)

Dersler haftanın 1 günü işlenir.

Katılımcılar kendileri için bir eğitim paketi seçebilirler

Eğitim paket ücretlerine çamur ve fırın hizmeti dahildir. Sır dahil değildir. İstenmesi durumunda öğrencilerimiz için malzeme ayrıca tedarik edilebilir.

Atölye eğitimleri minimum 8 ders olarak işlenir. Öğrenci bu sürenin dışında istediği kadar atölye eğitimlerine devam edebilir.

Eğitim Paketi 

Hobi Paket: Dersler haftanın 1 günü  aylık 4 oturum olarak yapılır. Her ders 3.5 saat olarak işlenir. (Aylık ders süresi 14 saattir. Aylık Ders Ücreti 390TL dir)

Yoğun Paket:Dersler haftanın 1 günü  aylık 4 oturum olarak yapılır. Her ders 4.5 saat olarak işlenir. (Aylık ders süresi 18 saattir. Aylık Ders Ücreti 490TL dir)

Atölyemiz Canımız Seramik Eğitmeni Zeliha Gür’ü Instagram Üzerinden Takip Etmek İçinTIKLAYIN 

İletişim:

05079348377 – info@atolyemizcanimiz.com

http://www.atolyemizcanbimiz.com

Bostanlı: Aksoy Mh. 1775/4 sk. No:5/A Karşıyaka/İZMİR

Urla: Kalabak Mh. Fevzi Çakmak Cad. No:40  Kalabak/Urla/İZMİR