arte & natura da Floral Bir Çekim

Arte & Natura Firmasında Renkli Bir Çekim…

Mekan: Arte & Natura

Proje: Floral Ürün Çekimi

Yer: İzmir/ Alsancak

Fotoğraf: Işıltan Irmak

Fotoğraf Asistanı: Elifcan Gürocak

Backstage: Burçak Irmak

İzmir Alsancak ta geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Bu çekimlerde Arte & Natura firmasına ait floral tasarımlar, dekoratif eşyalar ve çiçeklere dair aranjman lar modelimiz oldu.

Firma sahibi Ünal Küçük e ait tasarımlar fotoğraf çekiminde bize harika pozlar vermiş oldu.

Kalabalık ve enerji dolu bir ekip ile gerçekleşti fotoğraf çekimi. Mekanın sempatik ve stil havası bu enerjik ekip ile müthiş bir uyum sağlamış oldu.

Çiçek, çiçek tasarımları, çiçek türleri, kaktüs, kaktüs aranjmanları, mumluk, fenerler, şamdanlar, tealight tasarımlar, sukulentler (succulents),  terraryumlar (terrarium) fotoğraf karelerini oluşturan çeşitli entrümanlardı.

Ayrıca endüstriyel tasarımcı Elifcan Gürocak ın atık malzemelerden yarattığı gotik kıyafet tasarımı çekimlere ayrı bir enerji kazandırdı.

arte & natura, İzmir Alsancakta hizmet veren butik çiçek tasarım dükkanı… Bu mekanda hemen her türlü çiçek ve bitkiyi bulmak mümkün, özellikle özel günler için yapılan çiçek aranjmanları ise şahane. Üstelik iş bununla da kalmıyor, çeşitli dekoratif malzemeler ile bulunduğunuz bir ortamı 10 dakika da harika tasarım işi bir alana çevirebilirler.

artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (17)

artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (2) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (4) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (5) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (3) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (6) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (7) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (8) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (9) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (12) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (14) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (16) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (18) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (19) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (20) artenatura ışıltan ırmak fotoğraf (21)

 

 

ETİKET

Reklam, tasarı, taslak, tasarım, dizayn, dekor, dekoratif, floral, çiçek, çiçek bitki etkisi ve tasarımları, bitki fotoğrafı, dekor fotoğrafçılığı , reklam fotoğrafçılığı, ünal küçük, arte&natura, arte çiçek, alsancakta çiçekci, decor35, dergi, güncel, izmir dergisi, ışıltan ırmak,

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s